Jíra Josef (Turnov 1929 - 2005 Malá Skála)
Jezdci z Apokalypsy, signováno a datováno vpravo dole tužkou Josef Jíra 92, dole uprostřed popsáno tužkou "jezdci z Apokalypsy", vlevo dole číslováno tužkou 11/15, kombinovaná grafická technika/papír, 39,5 x 32 cm (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |